Yönetim Kurulumuz Celal Adan'ı ziyaret etti

Yönetim Kurulumuz Celal Adan'ı ziyaret etti

Yönetim Kurulumuz Celal Adan'ı ziyaret etti

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Yönetim Kurulu üyeleri Dursun Tekin, Cemil Haberdar ve Erol Kartal Celal Adan’ı ziyaret ettiler.

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Yönetim Kurulu üyeleri Dursun Tekin, Cemil Haberdar ve Erol Kartal TBMM, Türkiye Büyük Millet meclisi Başkan Vekili Celal Adan’ı ziyaret ettiler.

TBMM Başkan vekili Celal Adanı makamında ziyaret eden Başkan Hasan Sezgin ve yönetim kurulu üyeleri, samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette, Başkan Vekili Celal Adan’a, Perpa Ticaret Merkezi’ni ve Perpa’nın yaşadığı sorunları anlattılar.

Başkan Hasan Sezgin, Dünyanın en büyük ticaret merkezi olan Perpa’yı, iç ve dış ticarette ki önemini vurgulayarak, gelinen noktada kalan bir kaç sorunlarınında çözülmesini talep etti. Hasan Sezgin, TBMM Başkan Vekili Cela Adan’ı ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ı mutlaka Perpa’da görmek istediklerini belirterek Başkan ve Başkan vekilini Perpa’ya davet etti.

Davete sıcaklık duyan TBMM Başkan Vekili Celal Adan, öncelikle Perpa Kooperatifi Başkanı Mithat Yümlü için taziye ve başsağlığını belirterek, Perpa’nın önemini bildiklerini, en yakın zamanda, TBMM Başkanı ile birlikte Perpa’yı ziyaret etmek istediklerini belirtti.

Başkan Hasan Sezgin ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Dursun Tekin, Cemil Haberdar, Erol Kartal, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Celal Adan’a Perpa hatırası bir plaket takdim ederek Ankara’dan ayrıldılar.