• Kablo
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Şenay Emlak
  • NAYY Kablo
  • Lösev
  • İYİ ENERJİ
  • HURDACINIZ

İstanbul Haberleri Mart 2017

İstanbul Haberleri

Göreve geldiğimiz günden itibaren İstanbul’un ilçelerinde ulaşımdan altyapıya, eğitimden spora, çevreden kültür-sanata, sağlıktan sosyal hizmetlere kadar tüm alanlarda yatırım yapmaya ve hizmet üretmeye devam ediyoruz. 

İstanbul Haberleri

Bu kapsamda; geride bıraktığımız ay Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenler, Gaziosmanpaşa, Sultanbeyli, Sancaktepe, Çekmeköy ve Bağcılar ilçelerimizi yeni yatırımlarla buluşturduk. Hiç şüphesiz İstanbul’umuza kazandırdığımız bu dev eserler, kentimizin değerine değer katacak. 

İstanbul Haberleri

Kulüpler Birliği Vakfı ile birlikte bu yıl ikincisini organize ettiğimiz Uluslararası Futbol Zirvesi’nde Sayın Cumhurbaşkanımız ile siyaset ve futbol dünyasından önemli isimleri ağırladık. Yaptıkları yatırımlarla sporun altyapısını sağlamlaştırdıklarını belirten Cumhurbaşkanımız, başta İstanbul olmak üzere ülkemizin pek çok şehrine dünyada parmakla gösterilen spor tesisleri kazandırdıklarını söyledi. 

 

‘Birgün değil, her gün kadınlarımızın yanındayız.’ anlayışıyla çıktığımız yolda, Kadın ve Demokrasi Derneği ile birlikte Kadın ve Demokrasi Buluşması’na ev sahipliği yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımız, ‘Kadın varsa demokrasi vardır’ sloganıyla düzenlediğimiz etkinlikte, kadın ve gençlerimizin içinde olmadığı demokrasinin eksik ve sürdürülemez olduğunu ifade etti. 

İstanbul Haberleri

İstanbul’u dünyanın gıpta ile takip ettiği bir şehir haline getirmek için yatırım yapmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki, İstanbul ve siz değerli İstanbullular her şeyin en iyisine ve en güzeline layıksınız.Bu duygu ve düşüncelerle sizleri Mart ayı haberlerinin yer aldığı bültenimizle baş başa bırakırken, hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Dr. Kadir Topbaş

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

Dergiyi Oku