• Şenay Emlak
  • Kartal
  • BİZİM HESAP
  • türkiye hastanesi reklam

Perpa Fenerbahçeliler Toplanıyor

Fenerbahçeliler Toplanıyor Perpa Fenerbahçeliler Toplanıyor. Geniş katılımlı ilk toplantı 18 Nisan 2019 Perşembe günü saat: 12:00'de Mithat Yümlü Konferans Salonu'nda yapılacak.

[caption id="attachment_12337" align="alignnone" width="950"]Perpa Fenerbahçeliler ToplanıyorPerpa Fenerbahçeliler Toplanıyor[/caption]

Perpa Fenerbahçeliler, Gelecek senelerde UEFA’ya katılabilmek için mali koşulları yerine getirmesi gereken Fenerbahçe Spor Kulübü’nün “Fener Ol” kampanyasına destek vermek amacıyla bir araya geldiler

Fenerbahçe Spor Kulübü’ne maddi destek sağlamayı amaçlayan ‘Fener Ol’ kampanyasına, Perpa’daki Fenerbahçeliler de katkıda bulunmak için Perpa A Blok toplantı salonunda bir araya geldi. 

Fenerbahçeliler Toplanıyor

[caption id="attachment_12338" align="alignnone" width="950"]Fener Ol KampanyaFener Ol Kampanya[/caption]

11 Nisan 2019 Perşembe günü yapılan ilk toplantıda Klübün sorunları görüşülerek Perpa Fenerbahçeliler olarak nasıl bir katkı sağlanabileceği üzerine tartışmalar yapıldı.

Toplantı sonucunda Perpa'da Mayıs ayı içinde büyük bir kampanya yapılması ve bunun için 18 Nisan Perşembe günü sat 12:00'de  geniş katılım ile toplantı düzenlenmesi kararı alındı.

Geniş katılımlı ilk toplantı Perpa B Blok Mithat Yümlü Konferans Salonu'nda yapılacak. Toplantı için Perpa'ya afişler asıldı. Detaylı bilgi almak isterseniz 0532 455 06 46 - 0532 435 65 62 numaraları arayabilirsiniz.