• Şenay Emlak
  • türkiye hastanesi reklam
  • BİZİM HESAP
  • Kartal

Mustafa Sarıgül Perpa'yı Ziyaret Etti.

Sarıgül Perpa Ziyareti DSP Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül Perpa’yı ziyaret etti.

Sarıgül Perpa Ziyareti

Sarıgül Perpa Ziyareti

Mustafa Sarıgül, Perpa girişinde Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, iki blok yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık bir esnaf topluluğu tarafından karşılandı.

SARIGÜL PERPA ZİYARETİ

Sarıgül'ü Hasan Sezgin ve Hacı Demir Karşıladı

Sarıgül’ü Hasan Sezgin ve Hacı Demir Karşıladı

Mustafa Sarıgül Perpa Ziyareti sırasında ilk olarak Perpa B Blok Mithat Yümlü Konferans Salonu’nda Perpa esnafına, Perpa Ticaret Merkezi ve Şişli ile ilgili projelerini anlattı.

Sarıgül'e Perpa Esnafı Yoğun İlgi Gösterdi

Sarıgül’e Perpa Esnafı Yoğun İlgi Gösterdi

Perpa A Blok Başkanı Hasan Sezgin, B Blok Başkanı Hacı Demir’in konuşmalarından sonra Perpalılara seslenen Mustafa Sarıgül, konuşmasına öncelikle Merhum Başkan Mithat Yümlü’yü anarak başladı. Sarıgül, ”Merhum Mithat Yümlü Başkan ile çok eski dostluklarımız var, Perpa’ya çok emeği geçmiştir, mekanı cennet olsun” dedi.

Sarıgül Perpa Projelerini anlattı

Sarıgül Perpa Projelerini anlattı

Perpa’nın İstanbul ve Şişli için çok önemli bir merkez olduğunu belirten Sarıgül, ”Öncelikle Perpa’da bir dış ticaret ofisi kuracağız, Esnafımızın ihracat yapmasına öncülük edeceğiz” dedi.

Sarıgül, 1 Mayıs’tan itibaren Perpa’da tam donanımlı bir belediye şubesi kuracağız, Perpa esnafı belediyeye gitmeden tüm işlemlerini bu merkezde yapabilecek” dedi.

Mustafa Sarıgül Perpa Ziyaretini 8. katta esnafları ziyaret ederek tamamladı. Sarıgül’e esnaf yoğun ilgi gösterdi.