Koreli Öğrenciler Perpa’da

Koreli Öğrenciler Perpa’da

Güney Kore Junju Üniversitesi öğrencileri bir takım temaslarda bulunmak üzere İstanbul’a geldiler. Koreli İş Adamları Derneği’nin düzenlediği gezi organizasyonu çerçevesinde öğrenciler Perpa Ticaret Merkezi’ni ziyaret ettiler.

23 Ocak 2019 Çarşamba günü Perpa’ya gelen Bölüm Başkanı Prof. Lee Kwang Jae, Okta Dernek Başkanı Ji Sub Chung, Öğrenciler, Seong Yonguk, Shin Jihye, Lee Selim, Lee Jonghun, Byeon Yeongmi, Song Jungmu, Kim Taehun, Lee Seul, Kim Jieun, Choe Suyeong, Park Byoungho, Lee Seunghchan Perpa A ve B Blok, Persiad, Pergip Yönetim Kurulu Üyeleri, tarafından karşılandılar.

Persiad Başkanı Hasan Akdemir’in hoşgeldiniz konuşmasından sonra Perpa B Blok Başkanı Hacı Demir, konuklara hoşgeldiniz diyerek Perpa Ticaret Merkezini tanıttı. Perpa’nın büyüklüğü karşısında konuklar hayretlerini gizleyemediler.

Prof. Lee Kwang Jae ve Okta Dernek Başkanı Ji Sub Chung birer teşekkür konuşması yaptılar. Okta Dernek Başkanı Ji Sub Chung, Yönetimlere teşekkür ederek organizasyondan duyduğu memnuniyetini belirtti.

Yurtdışı üretici firmaların Türkiye pazarına giriş yapması için bağlantılar kurmak, potansiyel alıcıları tespit ederek ikili görüşmeleri sağlamak ve firmalar arası köprü oluşturarak güvenli ticaret yapmanızı kolaylaştırmak için çalışmaktayız.

Aynı zamanda Türkiyedeki işletmelerin ve üretici firmaların yurtdışına açılması, güvenilir ve sağlam bağlantılar kurulması, ikili ilişkilerin yönetimi ve organizasyonu için sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bunun yanında, tekstil, kozmetik, kimya, inşaat ve dikiş makinaları üzerine yurtdışı üretici firmaların Türkiye pazarında tanıtımını yapıp satış ağını düzenleyerek her iki ülke arasında güvenli ticaret köprüsü oluşturmak uzmanlık alanlarımızdandır.

SEOUL TRADE yılların tecrübesi ve ticaretteki birikimlerini sizlerle paylaşmak için her daim hazırdır. Bizlere iletişim formumuzdan ulaşabilir, sorularınızı sorabilirsiniz.