• Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Kılavuz Sigorta
  • NAYY Kablo
  • Dostlar Elektrik
  • Şenay Emlak

İBB ve Ticaret Merkezleri arasında gerçekleşen geleneksel toplantının 6.sı İMES'te gerçekleşti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ticaret Merkezleri arasındaki ilişkileri ve işbirliklerini arttırmak amacı ile yapılan geleneksel toplantının 6.cı İMES'te (İstanbul Madeni Eşya Sanatkârları Sanayi Sitesi)gerçekleştirildi. Toplantı,İBB Başkan Danışmanı Dr.Mehmet ÇAKILCIOĞLU öncülüğünde ve İBB Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Pelin ALPKÖKİN katılımı ile gerçekleştirildi.  

İBB Başkan Danışmanı Dr. Mehmet ÇAKILCIOĞLU, CHP Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı ve İBB Meclis Üyesi Nuri ASLAN, İBB Sanayi ve Ticaret Platformu Koordinatörü Nahit KARACA, PERPA Ticaret Merkezi A Blok Başkanı Hasan SEZGİN, PERPA B Blok Başkanı  Hacı DEMİR,  AYTOP Başkanı Harun ÇOBANOĞLU, MODESA Başkanı Ayhan SEKMAN, Tekstilkent Başkanı Çetin ARI, İSTOÇ Başkanı Ahmet KOÇ, MODOKO Başkanı Koray ÇALIŞKAN, KADOSAN Başkanı Erdal BOYACI, İMÇ Başkanı Bilal KEÇOĞLU, İGTOT Başkanı Mustafa KARLI, KEYAP Başkanı Mehmet Nuri KURİŞ, GİYİMKENT Başkanı Muzaffer CEVİZLİ, MISIR Çarşısı Başkanı Ömer BAŞIBÜYÜK, YEDPA Başkanı Salih ATILGAN, Beylükdüzü 3. Matbaacılar Sitesi Yönetim Kurulu Üyeleri Can GÖKSEVEN ve Ali Rıza YILMAZ, İBB İnşaat Yüksek Mühendisi Uğur ÇELİK İMES’te bir araya geldi.

Ticaret Merkezi Başkanlarını kahvaltıda biraraya getiren İMES Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Kemal AKAR'a nazik daveti ve misafirperverliği için teşekkür ederiz.