• Şenay Emlak
  • NAYY Kablo
  • Kılavuz Sigorta
  • Dostlar Elektrik
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü

CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Sayın İsa Mesih ŞAHİN, Gelecek Partisi Ekonomi kurmaylarından Sayın Kerim ROTA ve Sayın Serkan ÖZCAN Perpalılarla buluştu.

Gelecek Partisi Kurucu İstanbul İl Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı İsa Mesih ŞAHİN, Gelecek Partisi Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kerim ROTA, Gelecek Partisi Parti Sözcüsü Serkan ÖZCAN, PERPA Ticaret Merkezi'inde Mithat YÜMLÜ Konferans salonunda Perpalılar ile buluştular. 

 PERPA Ticaret Merkezi A ve B Blok Başkanları Hasan SEZGİN ve Hacı DEMİR, PERPA A Blok Yönetim Kurulu Üyesi ve Gelecek Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gülüşah UÇAR, PERPA yönetim ve denetleme kurulları, Perpalılar Gelecek Partisini ağırladı.

 

 

Ekonomi ile ilgili Perpalıların sorularını yanıtladılar.

Başkan Hacı DEMİR, PERPA Kooperatifi tarafından hazırlatılan ve İstanbul Ticaret Odası İş birliği ile yayımlanan "Perşembe Pazarı" kitaplarını Gelecek Partisi yetkililerine hediye etti. Kitap, Perşembe Pazarı'nın tarihini ve PERPA Ticaret Merkezi'nin kuruluş öyküsünü anlatıyor.

Toplantı sonrası Gelecek Partisi heyeti PERPA esnafını dükkanlarında ziyaret etti.