• Elektrik Malzeme Fiyatları
  • Kılavuz Sigorta
  • Sıva Üstü Linear Armatürler
  • Klima Kanalı
  • Sprinkler Yangın Söndürme Sistemi
  • Kablo
  • Dostlar Elektrik
  • Doğuş Yangın Güvenlik
  • NAYY Kablo
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Şenay Emlak
Haberler

Atech Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı Açıldı

Atech Fuarı

Atech Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı Açıldı

A-Tech Fuarı Genel Bilgiler

2017 yılında tamamen öz sermaye ile kurulmuş olan Artı 2 Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı (A-Tech), imalatçıların kurumlara ve özel sektöre ürünlerini tanıtmakta çektiği sıkıntıları çözmek için farklı bir fuar anlayışı ile harekete geçti. Öncelikli amacımız, kurum yetkililerini maksimum seviyede alanda ağırlayarak üretici fırmalarla bir araya getirmek, ürünlerinizi tanıtma fırsatı oluşturmak ve samimiyet oluşturma imkanı sunmaktır.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzeri Teknisyenleri Estaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED), Elektrik Mühendisleri Odası, Perpa Ticaret Merkezi ve KOSGEB gibi kurumların desteği ve katılımı ile düzenlenmekte olan A-Tech Fuarı, her yıl Kasım ayında ziyaretçileri ve katılımcıları ile sektörün buluşma noktası haline gelmiştir.

A-Tech Fuarı destek aldığı Kamu Kurumları kadar alanında lider üretici firmaların katılımıyla ve Türkiye’nin bir çok ilinden gelen işinin ehli uzman ve profesyonel ziyaretçileriyle çok kısa bir sürede sektörün en önemli fuarları arasında yerini almıştır.

Atech Fuarı Genel Ürün Grupları

Atech Akıllı Bina Teknolojileri Fuarı

Elektrik Güç Dağıtımı ve Şalt Malzemeleri

Şalt Ürünleri

Dağıtım Sistemleri

Güç Kalitesi ve Enerji

Kompanzsyon

Koruma & Kontrol

Bağlantı Elemanları

Enerji Dağıtımı ve Koruma Ürünleri

A-TECH KONFERANSI

Elektrik alanında sektörün gücünü gösterdiği A-Tech Fuarı ile eş zamanlı düzenleyeceğimiz A-Tech Konferansı, sektörün can damarı olacak. A-Tech Konferansı, özenle seçilmiş konuları, sektörde ses getirecek konuşmacıları ve efektif panelleri bünyesinde barındıracak. Bu yıl düzenlenmeye başlayacağımız A-Tech Konferansı’nda; Sivil Toplum Kuruluşları Paneli, Belediye Paneli başlıkları ile birlikte 4 farklı oturum gerçekleşecek.

 

Kapsam

A-Tech Konferansı, bu sene belirlenen temaları ile “Elektrik Sektörü” ve “Tesis Yönetimi” ekseninde faaliyet gösteren, Enerji, Elektronik, Bilişim ve Yazılım konuları ile ilgilenen sektör firmaları, firma sahipleri, çalışanları, sektör ilgilileri, akademisyenler, üniversite öğrencileri ve ilgili sektörlerde çalışmalarını yürüten kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin, çalışma, araştırma ve faaliyet konularını kapsamaktadır.

 

Amaç

Konferansın ana amacı; başta “Elektrik” ve “Tesis Yönetimi” olmak üzere tüm mühendislik branşlarının iç içe olduğu, “Akıllı Şebekeler” ve “Enerji Verimliliği” konularında, uygulama ve karşılaşılan sorunların paylaşımı ve sektördeki yeniliklerin konferansta bilimsel verilerle ortaya konulmasıdır. Bu amacın yanında konferansta tartışılacak konular ile üründe kalite, zamanda tasarruf ve enerjide verimlilik için endüstriyel otomasyonun vazgeçilmez bir oluşum olduğunun ortaya konması, endüstrimizin dünya ile entegrasyonunun sağlanması ve ülkemizdeki üreticilerin endüstriyel otomasyona bakış açısını değiştirmesi, sonuç odaklı konuların hayata geçmesinin sağlanmasına destek olması da amaçlanmıştır.

 

Hedef

Son 25 yılda elektronik ve bilgisayarlı kontrol, haberleşme ve akıllı algılayıcılar ile donanmış diğer tüm endüstriler verimlilik, etkinlik, ürün ve servis kalitesi gibi ölçütlerde çok büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Elektrik güç sistemi ise yaklaşık yüz yıldır aynı esaslar ile işletilmektedir. Enerji verimliliği ve kalitesinin öneminin arttığı ve yenilenebilir enerji kaynaklarının güç sistemine daha fazla entegre olduğu günümüzde elektrik şebekeleri de giderek daha “akıllı” bir hale gelecektir. Sensörler ve ölçüm cihazları, haberleşme teknolojileri ve kontrol sistemleri ile donanmış “akıllı elektrik şebekeleri”, üretim ve depolama sistemleri ile entegre bir şekilde son kullanıcıya kaliteli, ve güvenilir bir enerji kaynağı sağlayacak, çevre kirliliğini ve enerji maliyetlerini azaltacaktır. Konferansta konuşulacak ve tartışılacak konular ile sektör profesyonelleri ve elektrik sektöründeki tüm aktörler “Akıllı Şehirler ve Akıllı Şebekeler” ve “Enerji Verimliliği” kavramlarını daha yakından tanıyacak, panelistler ise dünyadaki uygulamaları gözden geçirerek Türkiye’de yapılabilecek çalışmaları ortaya koyacaktır.

FUAR ALANI VE KİMLİĞİ

Ülke: Türkiye

Şehir: İstanbul

Yer: İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy

Tarih: 18 - 21 Kasım 2021

Ziyaret Saatleri: 18 – 20 Kasım 2021 // Saat 10:00 – 18:00

Ziyaret Saatleri: 21 Kasım 2021 // Saat 10:00 – 17:00

Düzenlenme Aralığı: Yıllık

Fuarın Kapsadığı Ana Sektörler: Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Malzemeleri ve Ekipmanları, Elektrik İletimi ve Dağıtımı

Organizatörler: Artı 2 Fuarcılık Ltd. Şti.

ORGANİZASYON

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. Perpa Ticaret Merkezi B.Blok Kat:5 No:379 Şişli / İstanbul

Telefon: +90 212 291 05 00 / +90 212 213 05 01

Faks: 0212 291 72 47

Yetkili Adı: Emel YÜKSEL

E-mail: info@arti2fuar.com.tr

Web Sitesi: www.arti2fuar.com.tr