• İYİ ENERJİ
  • Lösev
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • NAYY Kablo
  • HURDACINIZ
  • Şenay Emlak
  • Kablo
#

MESA GÜVENLİK-MEHMET SALİH KELEŞ

Firma Bilgileri
MESA GÜVENLİK-MEHMET SALİH KELEŞ
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:7,8 No:0799 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :220 11 31
Fax :220 12 01
GSM :
Detaylı Bilgi

 

MESA GÜVENLİK kurucusu Mehmet Salih KELEŞ elektronik ve güvenlik sektöründe 2002 yılında faaliyete başlamış ve bu sektörde kalıcı marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek Alarm ve CCTV sistemlerinin projelendirilmesi, ithalatı, montajı, satışı ve satış sonrası hizmeti ve bunlara bağlı olarak TEKNOLOJİK ürünlerle ilgili alanlarda faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Ancak zaman içersinde büyüyen iş hacmi ve gelen talepler doğrultusunda kendi alanında uzmanlaşmayı ilke edinmiş ve bunun sonucunda da faaliyet alanlarını ithalat, ihracat ve Türkiye geneline dağıtım olarak değiştirmiş olup güvenlik sektöründeki geniş çaplı malzeme ve destek sağlayan bir firma olarak kendini yenilemiştir.
 

MESA GÜVENLİK; uluslararası teknoloji pazarında markalaşmayı başarmış, ileri teknolojiyi içeren, yüksek kalite ürün yelpazesine sahip kendi sınıfının lider markaları ile beraber çözüm ortaklığı yapmakla birlikte elektronik, güvenlik ve otomasyon sistemlerinde kalıcı bir marka olarak hızla yol alarak elektronik, güvenlik ve otomasyon alanlarında müşterilerine en ileri teknolojiyi, güveni ve yüksek kalite ile en uygun fiyatları sunmayı firma misyonu olarak benimsemiştir.
 

MESA GÜVENLİK mevcut ürünler ve sistemler üzerinden projelere değil projelere uygun ürünler ve çözümler üretmeyi, kalite standartlarına uygun ve talep olan ürünleri piyasaya sürmeyi bir ilke haline getirmiştir.
 

MESA GÜVENLİK Türkiye genelinde ve yaptığı ihracatlarında yüzlerce güvenlik sektöründe faaliyet gösteren firmalara ürün tedarik ederek bu alanda kendini geliştirerek dünya teknolojisini de yakından takip eden firmalar arasında yer almayı başarmıştır. MESA GÜVENLİK; patentli olan markalarından VisionGuard, Cybervísion, LifeSOS, Avenir adı altında
satılan ürünlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olup, ürün garantisi, teknik destek ve satış sonrası hizmeti ile çalıştığı tüm firmaların güvenini ve itibarını kazanarak temsilcisi ve
distribütörü olduğu diğer ürünlerde de MESA GÜVENLİK ilkesine sadık kalıp dağıtımını yaptığı ALARM ve CCTV sistemlerini Türkiye Güvenlik pazarının en bilinen ve aranan ürünleri arasında yer alarak tüketicinin de haklı beğenisini kazanmıştır.
 

MESA GÜVENLİK dağıtımını yaptığı bütün ürünler CE belgesine sahip olup TSE ve ISO kalite sistem standartlarında üretilerek bayi ve son kullanıcıya ulaşmaktadır.
 

MESA GÜVENLİK; güvenliğin önemini ve ciddiyetini bilen, bu alanda dünyaca yapılan ARGE çalışmalarını yakından takip eden bu konuda ortak çalışmalar yapan bir firma olup her zaman teknolojik yeniliklerin sorulan bir adresi olma yolunda hızla ilerlemektedir.
 

MESA GÜVENLİK; dünya güvenlik pazarındaki teknolojik yenilikleri ve son teknoloji yi aynı anda Türkiye pazarına taşımayı kendisine temel ilke olarak edinmiş ve bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek dürüst, ilkeli bir teknolojik bir firma olma yolunda yaptığı çalışmalarını ileri ki dönemlerde de devam ederek Türkiye de Güvenlik Sistemleri konusunda tüketicilerin akla ilk gelen firma olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir.


Tüm Güvenlik Ürünlerimiz
dvr kayıt cihazıhırsız alarm paneli
mobil dvr,mobil kamera, araç kamerası,dvr kayıt kartı
bölücü, seçici, quad, switcher,adaptör
kamera lensikamera muhafazası,
aksesuar, cctv kablo, bnc, gece görüşlü kamera, ir kamera,
hd-sdi kamera,dome kamera,
speed dome kamera,box kamera,
gizli kamera,ip kamera,
Sektör Uzmanlık Alanları
  • Güvenlik Teknolojileri