• Şenay Emlak
  • CDC Bilişim
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Dostlar Elektrik
  • LÖSEV
  • Kılavuz Sigorta
Haberler
#

VİZYON AYDINLATMA

Firma Bilgileri
VİZYON AYDINLATMA
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K: No:0751 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 210 77 04
Fax :0212 210 77 06
GSM :0532 681 85 70
Detaylı Bilgi

VİZYON AYDINLATMA END. TAS. ÜRETİM SAN.ve TİC.LTD.ŞTİ


Dekoratif Aydınlatma sektöründe VISIONLIGHT ismi genellikle yenilikler ile anılır..  

Markasının içinde daima güven unsuru taşıyarak değişik hayat tarzlarının, modanın ve farklı kişisel zevklerin uyumunu bir araya getiriyoruz.

Müşteri istek ve beklentilerini tasarım yetenekleri ile birleştirerek tasarladığımız ürünleri, uluslararası standartlara uygun olarak hayata geçiriyoruz. Detaylara verilen önem sayesinde bugüne kadar kendi karakterine sahip pek çok koleksiyon tasarladık.

Her ne kadar her biri kendi başına benzersiz dursa da, hepsinin ortak olduğu bir nokta var. ''Kalite ve Fonksiyonellik'' Günümüzde yaşam ve iş alanlarının fonksiyonel ve kaliteli çözümleri ön plana çıkarması VISIONLIGHT olarak markamızı daha yukarılara çıkarmamızı gerektirdi.

Bunu yaparken kalite ve fonksiyonellikten ödün vermedik.

Bugün VISIONLIGHT ürünlerinde kullanılmakta olan, led, ampul, driver duy, transformatör, klemens, kablo, reflektör ve daha birçok malzeme güvenilirliğini ve fonksiyonelliğini kanıtlanmış aydınlatma piyasasında söz sahibi konuma gelmiştir.

Bu konseptlerin kullanıldığı ve VISIONLIGHT tarafından üretilen ürünler ise uzun yıllar boyunca mekanlarınızı sorunsuz bir şekilde aydınlatmaya devam etmektedir.

Standart ürün ve hizmetlerin yanı sıra, “Doğru Aydınlatma” ve “Fonksiyonellik” ilkeleri ile projeye özel aydınlatma armatürleri üretilmektedir.


Sektör Uzmanlık Alanları
  • Aydınlatma Firmaları