• Kılavuz Sigorta
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Dostlar Elektrik
  • CDC Bilişim
  • LÖSEV
  • Şenay Emlak
Haberler
#

Fiba Elektrik İnşaat San Tic Ltd Şti

Firma Bilgileri
Fiba Elektrik İnşaat San Tic Ltd Şti
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5,6 No:0221 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :+90 212 210 7024
Fax :+90 212 320 3420
GSM :+90 212 320 3420
Detaylı Bilgi

Fiba Elektrik

Fiba Elektrik, 1993 yılında kurulmuş olup 2003 yılında LTD. ŞTI. ünvanı ile kurumsal bir yapıya ulaşmış ve günümüzde hali hazırda Fiba Elektrik İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak Orta Gerilim ve Trafo Merkezleri üretim, satış, projelendirme ve uygulama hizmetlerinde devamlılığını sürdürmektedir.


Firmamız bulunduğu sektör de bugüne kadar rekabet etme gücünü doğru bilgi aktarımı, dürüstlük anlayışı ve müşteri odaklı çalışma stratejisi ile sağlamıştır. Hizmet ilkesini hızlı ve kaliteli ürün tedariği olarak benimsemiş ve bu şuurla yoluna devam edip, her geçen gün alanında şu an ki pozisyonunu daha ileriye taşıyan, firma çalışanlarının tecrübeli çalışanlardan olmasına büyük bir ciddiyet gösteren yenilikçi bir firma anlayışına sahiptir.


27 yılı aşkın tecrübemiz ve ekibimizle Fiba Elektrik olarak kendi üretimimiz olan Redresör, OG hücreleri, kuru ve yağlı tip trafo, köşk – saç köşk ve AG panoları ürünlerimiz de üretim, distribütör ve ihracat hizmeti vermekteyiz. Yurtiçi ve Yurtdışı müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla çalışan, bilgili ve uzman kadrosu ile birlikte satış sonrası destek hizmetlerini de eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.


Ürünler


Köşk

Beton Köşk

Sac Köşk

Köşk Çizimleri

Hücre

Transformatör

Ag-Og Panoları

Enerji Kabloları

Jeneratör

Kablo Başlığı

Og Ekipmanları

Sektör Uzmanlık Alanları
  • Elektrik Malzemeleri