• Dostlar Elektrik
  • Şenay Emlak
  • LÖSEV
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Kılavuz Sigorta
  • CDC Bilişim
Haberler
#

GEGA ELEKTRONİK

Firma Bilgileri
GEGA ELEKTRONİK
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:4,5 No:0201 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :0212 210 75 65
Fax :0212 210 75 65
GSM :0212 210 75 65
Detaylı Bilgi

Gega Elektronik, Türk elektronik ve akıllı telefon tüketicisine en kaliteli ürünleri sunmak hedefi ile yola çıkmıştır. Gelişmiş ülkelerde pazar lideri markaları sunma hedefinin ilk halkası ANKER olmuştur. Amacımız Türk tüketicisinin sağlığını ve güvenliğini tehdit etmeyen en son teknoloji ürünleri, uygun fiyatlar ile sunmaktır.Ürünler

Şarj & Data Kabloları

Taşınabilir Şarj Cihazları

Araç İçi Şarj Cihazları

Seyahat Şarj Cihazları

Kılıf & Stand

Müzik & Ses

Çevre BirimleriPowerIQ


Anker’in özel şarj teknolojisi Power IQ, cihazınızın akım değerini algılar, orjinal şarj protokolünü uygular ve cihazınızın kabul ettiği en yüksek hızda şarj olmasını sağlar.


VoltageBoost


Şarj kablosundaki direnç şarj hızını düşürebilir. Anker VoltageBoost teknolojisi, mümkün olan en yüksek şarj hızını yakalamak için istikrarlı bir voltajda uygun akım sağlar.


MultiProtect


Yüksek güç yüksek sorumluluk gerektirir. İste bu yüzden; kısa devre koruması, ısı kontrolu ve yüksek akım koruması gibi 10’dan fazla güvenlik özelliği barındıran MultiProtect’i geliştirdik.Sınıfında Lider


ANKER, satışa sunulduğu bir çok ülkede, en çok satan şarj ürünleri markasıdır. Bu liderliğini pekiştirmek için Apple, Panasonic, Sony ve Qualcomm gibi sektöründe öncü şirketler ile işbirliği yapar.


Anker | Amerika’nın Lider Şarj Ürünleri Markası

Eski Google çalışanları tarafından 2009 yılında kurulan ANKER, cep telefonu aksesuarları sektöründe dünya lideri olmayı hedeflemektedir. Hali hazırda Amerika, Avrupa ve Japonya’da pazar lideridir. 20 milyondan fazla mutlu müşteriye ulaşmış olup koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Ürünleri Amazon’da, %99 olumlu yorum almıştır ve bir çoğu en çok satanlar kategorisindedir. Liderliğini pekiştirmek için sektöründe öncü şirketler ile çalışır. İşte bu yüzden, Apple MFi sertifikalı ve dünyanın en hızlı ve en dayanıklı Lightning kablosunu üretir. Taşınabilir şarj cihazlarında yüksek performanslı Panasonic pil hücreleri kullanılmaktadır. Anker, Dünya üzerinde tüm ürün gamını, yeni nesil hızlı şarj teknolojisi Qualcomm QuickCharge 3.0’a uyarlamış ilk teknoloji şirketidir.


Sektör Uzmanlık Alanları
  • Bilgisayar Bilişim ve Yazılım