• İYİ ENERJİ
  • Kablo
  • Şenay Emlak
  • Lösev
  • NAYY Kablo
  • İkizpa Kablo
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü

Dijital Baskılı poşet

DİJİTAL BASKILI POŞET

Dijital Baskılı Poşet

Dijital Baskılı Poşet Niçin kullanılıyor?

 

Perpa firmalarından Solin ambalaj'ın yeni ürünü dijital fotoğraf baskılı hizmetlerini kısaca tanıtalım. Poşet üzerine baskı yapılması günümüzde hala biraz eski tekniklerle oluyor. Dijital bilginin kalıba aktarılmasıyla değil, çoğunlukla klişeler kullanılarak poşet üzerine baskı yapılıyor.

Dijital Baskılı Poşet

Bu baskı yöntemi, çoklu renklere, tramlara izin vermediği için baskı tire renklerle yapılıyor. Yani sabit pantone renkleriyle. Bu durum gerçekçi fotoğrafların, karışık renk geçişlerinin basımını engelliyor.

Dijital Baskılı Poşet

Klasik poşet baskısında mutlaka sayılı renk kullanmak zorundasınız. Maliyetlerin esas unsurlarından birisi de renk sayısı. Renk sayısı arttıkça, klişe ve kalıp maliyetleri arttığından birim fiyatlarda yükseliyor.

Dijital Baskılı Poşet

Tek renk baskılı bir poşet, 2,3, 4 renk baskılı poşetlere göre birim fiyatı açısından çok daha ucuz, renk sayısı arttıkça maliyetleriniz yükseliyor. Çünkü ona göre klişe, kalıp yapılıyor. Baskı sayısı artıyor.

Maliyeti dikkate almayıp renk sayısını ne kadar artırırsanız artırın, klasik poşet baskılarında istenilen, renk geçşi kalitesi yakalanamıyor.

Dijital Baskılı Poşet, İstediğiniz görseli, istediğiniz kalitede poşet üzerine basılabilmesini sağlıyor. Çünkü bu baskı sisteminde klişe, kalıp yok. Dijital bilgi kayıpsız olarak kalıba aktarılabiliyor.

Tıpkı matbaada olduğu gibi, ofset baskı kalitesinde ürünler elde edilebiliyor.

Bunun anlamı nedir?

Dijital Baskılı Poşet üzerinde, renk sınırlaması yok. İstediğiniz fotoğrafı, herhangi bir görsel malzemeyi poşetinizin üzerine aktarabilirsiniz.

Dijital Baskılı Poşet teknolojisi çok yeni olmasından dolayı, konvansiyonel baskı tekniklerine göre, biraz daha pahalı gibi görünebilir fakat, kurumsal bir firma için bu artı maliyet, kurumunuzun tam olarak görsele yansıtılmasından dolayı çok fzla dikkate alınmayabilir.

Özellikle katma değeri yüksek ürünler satıyorsanız, bırakın ürününüz poşetlerin üzerinde tam olduğu gibi gerçekçi görünsün.

 

Dijital Baskılı Poşet


POŞET KULLANIM ALANLARI

Kurumsal mağazalar, Mücevher üreticileri, Global marka olmuş giyim firmaları bu baskı tekniğinden faydalanabilir. Çünkü, ürünlerinin katma değerine göre dijital baskılı poşetin getireceği maliyet çok fazla değildir fakat ifadeyi yansıtabilmekte çok başarılıdır. Sizde Kaliteli ürünler satıyorsanız, bu teknikle üretilmiş poşetleri kullanmanızı tavsiye ederiz.


POŞET FİYATLARI

Bu teknikle basılan poşetlerin fiyatları kilo ve adede göre değişkenlik arzediyor. En uygun fiyatı alabilmek için Solin Ambalajı arayınız. Firmamız, size özel iskontolar ile en uygun çözümleri bulup mutlaka size yansıtacaktır.


SİPARİŞ

Sipariş vermek için, aylık, yıllık kullanım adetlerinizi dikkate alarak bizlere miktar bilgisi verdiğinizde, optimum fiyat hesaplamaları yapılıp, grafik çalışmasını onaylamanız ile birlikte siparişiniz işleme alınıp en kısa süre içinde size teslim edilir. Dijital Baskılı Poşet

Baskılı Poşet   Poşet Çeşitleri  Ambalaj Malzemeleri