• Kılavuz Sigorta
  • Şenay Emlak
  • LÖSEV
  • CDC Bilişim
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • Dostlar Elektrik
Haberler
#

DES ELEKTRİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

Firma Bilgileri
DES ELEKTRİK TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:1,2,3 No:0015 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :2122105455
Fax :2122103555
GSM :2122105455
Detaylı Bilgi

HAKKIMIZDA

DES Elektrik, kurulduğu 2009 yılından bu yana, sektöründe dinamizm, güç ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi amaçlamıştır.  Firmamız, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group A Takımı Bayisi ve zayıf akımda Erse Kablo Bayisinde yer almaktadır.  Bu markalarla pazarın güçlü tedarikçileri arasında yer alarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamıştır.  

Kuruluşundan bu yana sahip olduğu sektörel bilgi ve tecrübenin ışığında bugüne dek pek çok AVM, konut, rezidans, okul, hastane, havalimanları, otel, spor kompleksi ve endüstri tesisleri gibi projelerde çözüm ortağı olarak yer almış, bu yapıların elektrik altyapıları, ürün ve donanımları ile satış sonrası destek hizmetlerini sağlamıştır. DES Elektrik, Prysmian markasında 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Türkiye ve İstanbul Bölgesinde ciro birinciliği ödüllerini almıştır.

 

VİZYON

DES Elektrik, kablo sektörünün lider tedarikçisi olmak ve bunu kalıcı hale getirmeyi kendine vizyon edinmiştir. Türkiye ve uluslararası pazarda kaliteli ürünü uygun fiyata tedarik ederek müşteri ve iş ortakları portföyünü artırmaktadır.

 

MİSYON

DES Elektrik, kaliteyi; doğru ürün, doğru uygulama ve doğru fiyatlandırma ile sunarken sürdürülebilirlik ve sürekliliği de misyon edinmiştir.  Hizmet verdiği şirketlere, bayiliğini yaptığı markalara, tüm bu hizmetlerin ulaşacağı topluma ve kendi çalışanlarına verdiği değer ile büyümeyi seçmiştir.

Yeniliğin ve dinamizmin gücü ile birlikte bilgi birikimimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve daha iyisine ulaşma isteğimizle, hayatı kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ

·         DES Elektrik olarak en büyük değerimiz çalışanlarımız, müşteri ve iş ortaklarımızdır.  

·         Prysmian A Takımındayız…

·         Erse Kablo Bayisiyiz…


Sektör Uzmanlık Alanları
  • Elektrik Elektronik