• İLAYDA PROMOSYON
  • Kaydırmaz Bant
  • Kanal Ekonomi
  • JUICE MORE
Haberler

Perpa Bülten 2011-07

Sevgili Perpalılar

    Göreve geldiğimiz günden bu yana yaklaşık bir buçuk yıl geçti. Yaptığımız faaliyetleri, yapmayı düşündüğümüz projeleri sizlere daha önce iki bülten yayınlayarak duyurduk. Ocak ayından bu yana A Blok yönetimi olarak yine yoğun bir faaliyet içindeyiz.

    Asansörlerimizin tamamına yakınını yeniledik, ana asansörler ve avlu asansörlerini klima ile donattık. Diğer asansörlerde çalışmalarımız devam ediyor.

    Binamızın iç cephesinin boyama işleminin büyük bir bölümünü tamamladık. Bu ay içinde tamamını bitireceğiz.

    112 acil servis ve ambulansımızın bulunduğu yeri yeniledik, çalışanlara daha yaşanabilir bir ortam sağladık. 5. Kat girişindeki danışmayı kaldırarak 8. kat ana girişte olduğu gibi yan taraflara aldık. 5. Kat girişi daha aydınlık ve ferah oldu. Dışarıdan bakıldığında kötü göründüğü eleştirileri gelen dış cephenin boyama işlemlerine başladık, iki ay içinde bitireceğiz.

    İstanbul Mimarlar Odası ve İstanbul Şehir Plancılar Odası, Kat Maliklerimizin Büyükşehir Belediyesi’ne karşı açmış oldukları davalar için Mahkemeye dilekçe vererek kat maliklerimiz lehine müdahil oldular.
    Bina içi ve dışı önemli sorunların çözümünden sonra sıra en önemli sorunumuza, ısıtma soğutma projemize geldi.

    1985 yılından bu yana çalışan kazan daireleri ve ısıtma sistemi çürümüş durumda. Bu konuda Makina Mühendisleri Odası ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin desteğini alarak bir proje yaptık. Bu Proje ile binamızın merkezi ısıtma sistemini tamamen yenileyerek merkezi soğutmayı da devreye alacağız. 

    Bu konuda daha önceki genel kurulumuzdan yetki almış olmamıza rağmen, proje ve maliyetler konusunda bilgilendirmek ve ortak bir karar verebilmek için tek gündem maddelik olağanüstü genel kurul yapmaya karar verdik .

    7 Temmuz 2011 Perşembe günü yapacağımız Isıtma, soğutma projesi gündemli olağanüstü kongremize katılımınızı önemle rica ediyorum.

Perpa Bülten 2011-07