• Lösev
  • Kablo
  • HURDACINIZ
  • Şenay Emlak
  • NAYY Kablo
  • Günün Yemekleri Günün Menüsü
  • İYİ ENERJİ
#

BİRİKİM PİLLERİ BATARYA TEKONOLOJİLERİ A.Ş.

Firma Bilgileri
BİRİKİM PİLLERİ BATARYA TEKONOLOJİLERİ A.Ş.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:1,2,3 No:0850 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :222 24 09
Fax :220 65 49
GSM :
Detaylı Bilgi

Birikim Pilleri Batarya Teknolojileri A.Ş., kurulduğu 2005 yılından beri, kendi sektöründeki birçok yeniliğe imza atmış, yapısal ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmasına, genç ve dinamik yapısına ek olarak, müşterilerine, kurumsal kimliğini ön planda tutarak, 22 yıllık pil sektöründeki deneyimin verdiği birikim ve tecrübesiyle, yüksek standardlarda hizmet sunmaktadır.


Hem tüketici, hem de üretici firmalara hizmet veren Birikim Pilleri, müşterilerinin pil, batarya, aydınlatma cihazları, şarj cihazları, akü, özel üretim bataryalar ve pil ithalatı danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.


Kurumsal yapısı ve alanlarında uzman personeliyle hizmet veren firmamız, Türkiye’de sektöründe hem teknolojinin yardımıyla sunulan hizmetler konusunda, hem de ürün çeşitliliği konusunda lider durumdadır. 


Pil montaj ve gruplama hizmetlerinde çeşitli gelişmiş ülkelerdeki teknolojiyi kullanarak Türkiye’deki rakiplerinin aksine, standartlara sahip ve Türkiye’de pil sektöründe kalite kontrol belgesine sahip olan tek firma olarak hizmet veren Birikim Pilleri, “test ve raporlama” uygulamaları ile müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedeflemektedir. Perakende hizmetler için sahip olduğu 3 şubesi ve pilburada.com adlı internet mağazasıyla hizmet veren firmamız, Türkiye’de ürün çeşitliliği kategorisinde de sektöründe lider konumda bulunmaktadır.


2005 yılında kurulan Birikim Pilleri, pil ve batarya sektörüne Türkiye’de kurumsal kimlik kazandıran ilk firma olmakla beraber, uzman ve dinamik kadrosuyla kurumsal ve bireysel müşterilerine yüksek standartlarda hizmet sağlamayı ilke edinmiştir. Bunun yanı sıra, Birikim Pilleri Türkiye’de önde gelen üretici firmalara Ar-Ge desteği sağlayarak geliştirmekte oldukları elektronik ürünlerin katma değerine katkıda bulunmaktadır.

Firmamız, sadece Türkiye’de değil, dünya çapında en fazla ürün çeşitliliği olan pil tedarikçileri arasındadır. Türkiye’de pil montaj ve gruplama hizmetinde güncel teknoloji ve kalite kontrol uygulamasına sahip olan tek firma olan Birikim Pilleri, müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.


VİZYONUMUZ

Birikim Pilleri olarak vizyonumuz, müşterilerimize en kaliteli, en hızlı, en güvenilir hizmeti sağlamak ve müşterilerimizin taleplerine sürekli olarak en iyi şekilde karşılık verebilmektir.

Birikim Pilleri olarak Türkiye’nin pil konusunda dışa bağımlılığını azaltmak, bölgesel ihtiyaçlara cevap vermek ve ülke katma değerine daha fazla katkıda bulunmayı en büyük misyonumuz olarak görmekteyiz.


DEĞERLERİMİZ

Birikim Pilleri, bütün personeli ile bir bütün olarak, global etik değerleri, mükemmeliyetçiliği, disiplini ve bir adım sonrasını görebilmeyi prensip edinmiştir.


ÜRETİM


Özel istek üzerine pillerin istenilen değerlerde ( volt - amper ) ve şekilde gruplanmasını yapan departmanımızdır. Bu departmanımızda hazırlanan ürünler gruplandırıldıktan  sonra test ve kalite kontrolleri yapılarak tamamlanır.


» Pil montaj servisinde yapılan bazı çalışmalar:


› Medikal bataryalar


› Aydınlatma bataryaları


› Takograf cihazlarının bataryaları


› GSM pos terminali bataryaları


› Model araç, helikopter, tekne bataryaları


› Sayaç okuma bataryaları


› Matkap bataryaları


› Telsiz bataryaları


› Telsiz telefon bataryaları


› Şarjlı süpürge bataryaları


Bu servisimizde operatörlerimiz sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için sürekli


AR-GE çalışmaları devam etmektedir.


MARKALAR Hakkında 


VARTA MICROBATTERY


188 yıllık geçmişi ile dünyaya adını duyurmuş olan varta endüstriyel pillerini kalite seviyesi 


yüksek markaların vazgeçilmez tercihidir.SAFT BATTERIES

SAFT Batteries endüstriyel ve savunma uygulamaları için ileri teknoloji pil tasarımı ve üretimi alanında bir dünya lideridir. SAFT Batteries yenilenebilir enerji depolama, taşıma ve telekomünikasyon ağları pazarında yüksek teknoloji lithium-ion piller için kendi stratejisini uygulamaktadır.

Lithium, Li-SOCl2,

POWER-XTRA2008 Yılında oluşturduğumuz POWER-XTRA markamız 180 çeşit ürün ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ürünler

Ni-Mh, Lithium, li-Polymer, Li-SOCl2, Alkaline, Silver Oksit

Konum

Türkiye Distribütörü

PAIRDEER

Alkaline ve çinko karbon pil sektörünün üretim lideri fabrikası ile PAİRDEER markası orta segment müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ürünler

Alkaline, Şarj Edilebilir Consumer

Konum

Türkiye Distribütörü

VARTA CONSUMER

Hakkında

Varta tüketici ürünleri

Ürünler

Manganez, özel, Alkaline, Şarjlı Pil, Fener, şarj cihazı

Konum

Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

DURACELL

Hakkında

Duracell pilleri

Ürünler

Alkaline ve Şarjlı pil, şarj cihazı

Konum

Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

ENERGIZER

Energizer pil

Ürünler

Özel, Alkaline ve Şarjlı pil, Şarj cihazı, fener

Konum

Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

RETRO

Ürünler

Notebook Bataryaları

Konum

Toptan satış kanalı / perakende dağıtıcı

HAWKER CYCLON

Hakkında

Savunma ve ağır sanayi üzerine çalışan cyclon bataryalar

Ürünler

Yüksek kapasiteli batarya pil

Sektör Uzmanlık Alanları
  • Enerji
  • Ev Elektroniği ve Beyaz Eşya