• Kartal
  • türkiye hastanesi reklam
  • BİZİM HESAP
  • Şenay Emlak
Haberler
#

ALSELTAŞ TEKNOLOJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firma Bilgileri
ALSELTAŞ TEKNOLOJİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Avlu, K:12 No:1823 34384 Okmeydani Şişli İSTANBUL
Telefon :212 222 5888
Fax :212 222 12 00
GSM :212 222 5888
Detaylı Bilgi

ALSELTAŞ


1998 yılında kurulmuş ve 2003 yılı başından itibaren "CCTV-Kapalı devre kamera sistemleri" alanında hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda, "network tabanlı video güvenlik sistemleri. plaka tanıma sistemleri, personel kontrol sistemleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, görüntülü kapı telefonları ve ses sistemleri" hizmetlerini de faaliyetlerine dahil ederek komple çözümler sunmaya başlamıştır.

 

ALSELTAŞ, güvenlik, elektronik ve iletişim sistemleri üzerine hizmet vermekte olup kuruluşundan itibaren, alanındaki lider üretici ve teknoloji geliştiricisi firmalar ile işbirliği yapmaktadır.

 

ALSELTAŞ, kararlı ve istikrarlı çalışmaları, yeniliğe açık sistemi, özenle hazırlanan projeleri, geniş ve uzman kadrosu ile sektörde hak ettiği yere gelmiş ve bunların sonucu olarak projelerini daha da ileri seviyelere taşıyarak önemli çalışmaların altına imzasını atmış ve atmaya devam etmektedir.

 

Kuruluşundan itibaren, faaliyette bulunduğu alana değer katan, sektörünün gelişimine katkı sağlayan ve çalışmaları takip edilen, yolundan gidilen lider bir firma olmuştur.

 

ALSELTAŞ , Türkiye geneline yayılmış yaklaşık ..... civarındaki bayi, sistem bütünleştirici ve satıcı firma ile yurt geneline ve komşu ülkelere satış, destek ve mühendislik hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

ALSELTAŞ olarak müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur.


HİZMETLERİMİZ


RİSK ANALİZİ VE DANIŞMANLIK


  

          

Risk ve verimlilik analizleri yaparak ihtiyaçlarınız belirlenir; müdahele edilmesi ve iyileştirilmesi gereken unsurlar saptanır. Bunun yanında, alternatif çözümler değerlendirilerek sınıflandırılır, projelendirme ve uygulama hedefleri belirlenerek danışmanlık hizmeti verilir.Risk ve verimlilik analizleri yaparak ihtiyaçlarınız belirlenir; müdahele edilmesi ve iyileştirilmesi gereken unsurlar saptanır. Bunun yanında, alternatif çözümler değerlendirilerek sınıflandırılır, projelendirme ve uygulama hedefleri belirlenerek danışmanlık hizmeti verilir.


ÇÖZÜMLER VE PROJELENDİRME

 

Talep ve ihtiyaçlara uygun yaratıcı çözümlerin tasarlanır, farklı sistemlerin entegrasyonu projelendirilmesi ile ilgili destekte bulunulur.


UYGULAMA, EĞİTİM


Projeye uygun ürünlerin tedariği, lojistiği, montajı, devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesinden, kullanım süresini kapsayan güncelleme, servis ve bakım hizmetlerine kadar tüm hizmetler verilir.

Kapsamlı ve geniş ürün yelpazemiz ve çözüm portföyümüz sayesinde en büyük projeden en küçüğüne kadar kaliteli ve etkin hizmet aynı uzmanlık ve bakış açısıyla sunulur.

Tek mağazadan oluşan girişimlerin temel ihtiyaçlarından, uluslararası ve en büyük boyuttaki kurumların  ihtiyaçlarına aynı kalite ve etkinlikte hizmet verilir.


ÜRÜNLERİMİZ


CCTV KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ


 
CCTV sistemi genellikle lokal bir alanda, sadece ilgili kişilere görüntü ve ses izleme yetkisine izin veren sistemdir. Daha çok güvenlik nedeniyle uygulanır. CCTV sistemleri yakın zamanda eğitim amacıyla da sık kullanılmaya başlanılmıştır.
 
CCTV SİSTEMİ UYGULAMA ALANLARI CCTV sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme, kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir. Uygulama alanı olarak en basit anlamıyla bir evde dadı izleme bebek kontrolundan, daha geniş uygulama alanı olarak bir şehrin tamamının güvenlik kameraları ile izlenmesi örnek gösterilebilir.
 
Konunun 4 ana bileşeni vardır:
 
1. Görüntü sinyalinin alınması : CCTV güvenlik kameraları
 
2. Sinyalin taşınması : Video sinyalinin kameradan kayıt cihazına kadar 
taşınması. Kamera –     kayıt cihazı arası sinyal taşıma işlemi cctv 
kablo, koaksiyel kablo, fiber optik kablo, kablosuz alıcı verici üniteler veya link sistemi ile yapılabilir.
 
3. Kayıt ve izleme ünitesi: kamera görüntüleri ihtiyaca uygun şekilde – Sadece izleme yapılabilir : swich (kamera seçici – tek kamera izleme / seçilen kamerayı izleme) , quad (dörtlü izleme veya sekizli izleme), multiplexer (dokuzlu veya on altılı izleme) – Bilgisayar tabanlı kayıt cihazı ile kaydetme – izleme – uzaktan izleme – kayıtları oynatma – Stand alone dijital kayıt cihazı ile kaydetme – izleme – uzaktan izleme – kayıtları oynatma
 
4. Görüntüleri uzaktan izleme için görüntü transfer sistemi. Yerel ağ veya internet, link sistemi veya fiber kablo
 
Aşağıda kamera sistemlerinin belli başlı uygulama alanları listelenmiştir;
 
-Köprüler, yollar, cadde ve sokaklar ile kavşaklarda trafiği görüntülemek, yönetmek, güvenlik -Ev, ofis, depo, atölye, fabrika vb yerlerde hırsızlık veya kötü niyetli kişilerin tespiti -Toplu yaşam ve alışveriş alanlarında çok yüksek caydırıcı özelliği -Üretim ve diğer çalışma ortamının kalitesini arttırmak için kayıt ve izleme -Yöneticilerin bulunduğu yerden işyerleri, fabrika ve atolyede çalışanlarını izleyebilme denetleyebilme uygulaması -Konferans salonu, tiyatrolar, stadyumlar gibi yerlerde gösterinin her yerden izlenebilmesini sağlamak -Otobüs, tren, gemi, uçak vb taşıtlarda güvenliği sağlamak ve taşıt içindeki servis kalitesini arttırmak.
-Okul ünivesite kampüs kreş anaokulu vb eğitim mekanlarında güvenlik sistemi -Ev villa apartman güvenliği -Askeri tesisler limanlar havalanı kamera sistemleri

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ


 
Plaka Tanıma Sistemi kameradan alınan araç görüntüsünden görüntü işleme algoritmalarıyla plakanın elde edilmesidir.
 
Plaka Tanıma Sistemi Temel Özellikleri:
 
Plaka Tanıma şartnamelere uygunluk ve kullanım alanlardaki gereksinime göre birçok özellik sunar.
 
%98 doğru plaka okuma başarısı
 
Başarı oranı gece ve gündüz uygun donanım şartları ayarlandığında
%95-%99 plaka okuma başarısı sağlar. Kullanılacak kamera, lens yapısı ve gece için kullanılacak IR Spot plaka okuma başarısını önemli ölçüde etkiler.

PERSONEL KONTROL SİSTEMLERİ


 
Personel Kontrol Sistemleri; şirketlerde, ofislerde, fabrikalarda çalışan personellerin normal, fazla yada eksik çalışma saatlerini hesaplayan otomasyon sistemidir.
 
Personel Kontrol Sistemleri kısaca PDKS olarak da adlandırılır. Personel Kontrol Sistemlerinin esas işlevini PDKS Yazılımı görür. PDKS cihazları da personelin okutulduğu giriş - çıkış terminalleridir.
 
Personel Kontrol Sistemleri çok geniş kullanım alanlarına sahip cihazlar olup; ofislerden fabrikalara, otellerden hastanelere geniş bir yelpazeyi kapsarlar.
 

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ


              
 
Yangın algılama ve alarm sistemleri her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları daha başlangıç aşamasında tespit etmek, binada yaşayanları bu durumdan haberdar etmek, gerekli güvenlik birimlerine ve itfaiyeye haber vermek amacıyla kurulan hem can hem de mal korumaya yönelik sistemlerdir. Bütün güvenlik sistemleri önemli olmasına rağmen yangının bir binaya ve yaşayanlarına verebileceği zararlar düşünüldüğünde yangın algılamanın gerekliliği daha net anlaşılabilir.
 
Yangın algılama sistemleri, yürürlükteki yangından korunma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmaktadır. 
Binalarda farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek çok çeşitli uygulamalar yapılabilmektedir. Günümüzdeki teknolojik yapılaşmada yüksek binalar, fabrikalar, iş merkezleri, hastaneler ve insanların yoğun olarak bulunduğu binalarda yangın algılama sistemleri ile diğer güvenlik ve kontrol sistemleri arasında entegrasyon ihtiyacı ve seviyesi her geçen gün artmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ


ALSELTAŞ Korumalı Güvenlik Paketi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, Alseltaş Alarm Merkezi'ne gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan Alseltaş Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.


GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONLARISES SİSTEMLERİ


 

Katılımcı için, bir konferans sisteminin en önemli parçası kongre ünitesidir. Rakipsiz görünüm ve özelliklere sahip yeni kablosuz kongre ünitesi serisi oluşturulurken, Yeni Nesil kongre ünitelerinin şık tasarımı esas alınmıştır. Oylama özelliğine sahip Kablosuz Kongre Ünitesi, katılımcıların konuşmasını, konuşma talebinde bulunmasını, konuşmacıyı dinlemesini ve oy vermesini sağlar.WEB GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONLARI


 

Basit olarak görüntülü diyafon sistemleri, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır.Sektör Uzmanlık Alanları
  • Güvenlik Teknolojileri